| liviunm a întrebat:

Stie cineva cum se scapa de carii in afara de doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este o singura varianta... sa iti scoti singuri dintii. eu as alege varianta cu medicul

| sierra1 a răspuns:

Odată ce le ai, ăla ești!
Eventual daca ai dantura de lapte problem-solved.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Doar daca iti scoti singur dintii cu patentul laughing) Mergi la medic e cel mai bine.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Sanatos ar fi sa mergi la stomatlog; dar poti sa te apuci de moto-enduro si rezolvi cazul.winking

| Victoria18 a răspuns:

Doar stomatologul te ajuta. Altfel nu ai cum.

| Alexandru250201 a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic

| TheCrazyPlayer a răspuns:

Il rogi pe Costica si iti dea un pumn in gura!