| Al3xAl3x a întrebat:

Stie cineva cum se vindeca bataturile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Seara inainte de culcare taie o felie groasa de lamaie si ti-o aplici peste batatura.Ca sa nu mai ai neplaceri pe viitor, poarta sosete de bumbac, incaltamintea sa nu te stranga. Exista in farmacii creme speciale pentru bataturi, la fel seara iti aplici crema si iti pui o pereche de sosete.Cu timpul va disparea.Bafta!

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Exista in farmacii alifii, solutii(Clavusin)si plasturi.

| AvalohAlyn a răspuns:

Informeaza-te putin si de pe linkul acesta despre bataturi :
http://www.farmaciata.ro/......ataturilor

Iar in linkul urmator sunt remedii naturiste pentru vindecarea lor:

http://www.eva.ro/......22700.html

Plus ca exista multe creme la farmacii, trebuie doar sa intrebi acolo

Multa sanatate.

| shadovv a răspuns:

Dispar dupa ceva vreme.

| andreeeeeeeea a răspuns:

Exista crema pentru bataturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happybataturile se vindeca singurelaughing... cel mai sincer raspuns...