| nustiu550 a întrebat:

Stie cineva daca pot sa mor de la detergent? Gen sa beau o cantitate foarte multa, sunt doar curios!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De murit nu mori de la detergent, doar iti arzi esofagul (gatul) si atunci o sa porti toata viata o bucata de furtun in loc de gat si te vei chinui sa indesi mancare prin acel furtun.
Chiar vrei sa ajungi un handicapat pe viata?

Iti este chiarr atat de greu sa mergi la scoala, sa inveti si sa te joci cu copilasii de varsta ta?
Esti la anii cand viata este atat de frumsoasa si fara griji si tu vrei sa-ti faci singur necazuri? De ce?

| nustiu550 explică (pentru Violleta2022):

Am spus doar ca sunt curios.

6 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Poți să mori și de la apa daca bei prea multă. Orice e letal in doza potrivită.

| Crackman a răspuns:

Da, mori și cu dureri

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Daca nu știi de ce ești curios sa afli?

| carevaescu a răspuns:

Da, poti muri. Mai ales daca te inneci (foarte probabil) si intra pe caile respiratorii.
Asa au murit cativa copilasi cand a fost acel teribil tide pod challenge.
Te-as ruga sa nu incerci. Stay safe and healthy!

Răspuns utilizator avertizat