| hegas a întrebat:

Stie cineva de ce ma cateodata noaptea ma doare maseaua? doar noaptea, ziua nu am nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Poate e curent in camera in care dormi. thinking

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Durerea noaptea se acutizează cel mai mult.
Mergi la stomatologie, o infecție sau o carie de colet care a ajuns la nerv.
Sănătate.
Pa, pa.

| Dash a răspuns:

Se poate intampla daca iti intra aer rece pe ureche. (te-a tras curentul)

| PetreConstanta a răspuns:

Noaptea te ia maseaua du-te la doctor o sa te ia intr-o noapte de nu mai ai ce sa faci

| mishu112 a răspuns:

Maseaua ta e autonoma gandeste singurabig grin

| andaaa a răspuns:

Cred ca stiu si mie mi se intampla la fel si am auzit ca poate avem puroi si cum stam relaxate atunci se manifesta acolohee hee si mie mi se intampla...sau cand ma intind si cand stau ma relaxata pentru ca atunci isi poate face treaba... sper ca te'am ajutat>big grin>

| 20cmrecords_2725 a răspuns:

Eu cred ca esti somnambul