| NarcysCatalyn a întrebat:

Cine stie ce pastila se ia cand te doare maseaua? Fiindca am tras curent.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Algocalminhappy.Du'te la doctor dupa aia

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Data viitoare, când ai întrebări legate de sănătate, postează-le la "Sănătate", te rog! Acolo intră cei mai mulţi specialişti în domeniu.

| MajorAsshole a răspuns:

Ai tras curent? Esti super tare! Unii trag prafuri, droguri, unii chiar toner de la copiatoare. se vede ca tu tragi ceva mai tare.era 220 sau 380? Dupa cum ai ales categoria, cred ca era 380.

| AFR81 a răspuns:

Multumesc pentru fundahappy.Ma bucur ca te'am putut ajuta

| anddclaus a răspuns:

Algozone laughing
nurofen pentru durerilaughing

| DanGeros a răspuns:

Piafen, dar iti recomand fiola. Daca este si carie si nu doar problema de la curent atunci 24 ore ai liniste. Mai este si un truc babesc care il recomand mai mult fumatorilor: se presara putin zahar pe jarul unei tigari aprinse si se inhaleaza fumul direct prin nas, nu prin filtru, fumul direct. nefumatorii risca sa simta mici ameteli de scurta durata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff...daca trageai curent electric... era mai grav laughing
Ia o aspirina, sau mergi la farmacie, si cere ceva de masele...

| baiatuucupizzza a răspuns:

Nu te ajuta deloc pastilele acoperati urechile cu vata cu orice si evita orice vant care crezi ca te va afecta oricum tot ce te va ajuta cel mai rapid e lidocain dai cu un jet de spray in locul unde te doare dupa aia poti face ce vrei mananci vorbesti calumea etc

| Gabonne1982 a răspuns:

Ibuprofen ...iti garantez ca scapi!

| NarcysCatalyn explică:

Da.Ma doare maseaua ca am tras curent din masina ce pastila ar fi buna ca sa nu ma mai doara?

| Bombaaa a răspuns:

Eferalgan efervescent, paracetamol