| Antonia02 a întrebat:

Stie cineva un alergolog bun in Pitesti? Am o urticarie de 3 luni si nu mai scap de ea.sunt disperata.Am facut o gramada de analize,si mi-au iesit toate bune,absolut toate analizele si nimic... Daca a mai avut cineva urticarie poate sa-mi zica cum a scapat de ea? Tin sa mentionez k iau telfast si xyzal si tot ma mananca pielea si mi se umfla, iar in 10 min max imi trece...Multzumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dr pavel chirila in Bucuresti, daca vrei cu adevarat

1 răspuns:
| Myre_Myrelus_1993 a răspuns:

Buna, ai reusit sa scapi de urticarie? Daca da spune-ne si noua cum?