| laura23 a întrebat:

Stiti ca atunci cand da reclama la produsele de la Vichy inainte sa se termine spune " medicul dermatolog iti va raspunde la intrebarea ta " sau ceva de genul. Eu am gasit acolo pe site unde trebuie sa pun intrebarea dar vreau sa stiu daca a mai pus cineva intrebari acolo, daca i s-a raspuns si daca trebuie sa platesc ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BabyPink a răspuns:

Da am pus şi eu întrebări, mi-au răspuns şi nu am plătit nimic. happy

3 răspunsuri:
| eni a răspuns:

Si eu i-am pus intrebari si chiar m-a ajutat, o sa-ti raspunda dupa 2 -3zile.Nu platesti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pus eu intrebarea, nu platesti nimic si ti se raspunde in cateva minute.

| elenaelena120 a răspuns:

Cum se numeste site-ul? Scumpo daca esti tanara nu are rost sa folosesti produse Vichy.dar daca chiar ai probleme dermatologice du-te la un doctor specialist