| Alisayer a întrebat:

Stiti ceva remedii sau exercitii pentru sîni? pentru marire, ridicare...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Cele mai bune exercitii pentru ridiarea sanilor pe care le poti face acasa sunt flotarile.
Daca nu le poti face din prima pe plan orizontal, incearca pe plan inclinat, de ex cu mainile pe scaun, si apoi usor usor sa ajungi sa ai forta sa poti face flotari in pla orizontal.
happy

| Alisayer explică (pentru SaveTheNature):

O sa incerc pe plan inclinat ca orizontal nu am putere laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cele mai bune exerciţii sunt flotările.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Pentru marire exista doar bisturiul. silicoane, pentru fermitate sunt exercitii