| andreea_7955 a întrebat:

Stiti cumva un remediu pentru a scapa de matreata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aurik@ a răspuns:

Un remediu bun este ca in apa in care iti vei clati parul sa adaugi 1-2 linguri otet de mere, fa-ti masaj la cap prin miscari circulare cu degetele Bafta

5 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Foloseste masti naturale: http://anka-flame.iblogger.org/? p=195

| jarulitza a răspuns:

Sampon si balsam Revalid din farmacie.Sunt putin mai scumpe dar sunt eficiente.

| jarulitza a răspuns:

Aaaa si sa nu folosesti spuma, fixativ, gel etc tongue

| BisUltras a răspuns:

Da. Foloseste un sampon anti-matreata

| Lidia_7277 a răspuns:

Da, Nizoral. E cel mai bun sampon pentru matreata.