| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un remediu pentru a scapa de matreata in abundenta? am incercat mai multe sampoane dar nimic interesant
Daca stiti sau aveti cunostinte spuneti-mi si mie cum se scapa de ea am ff multa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

In cele mai multe cazuri scapi cu sampon Nizoral. Il gasesti in farmacii. O sticluta mica dar faca treaba buna tongue Din cate stiu eu este un tratament de succes la peste 90% din populatie.
Numai bine, Shinwinking

| poechce a răspuns:

Citeste acest articol -> http://www.eva.ro/......-1097.html

| ellutza a răspuns:

Cateva aplicatii cu ulei de masline cred ca iti vor ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare as vrea si eu sa aflu remediulbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Un șampon din plante.
Îl cumperi de la Plafar (centru de ceaiuri) sau Centropharm.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naturel, naturel...Cauti tufe de pelin le fierbi si cu apa aia te clatesti dar in fiecare seara dupa ce ai facut baie inainte de culcare.In momentul baii freci bine de tot pielea capului...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate scapa de ea ca am multa e in abundenta. Exista un remediu pentru ea ca fiind multa nu putina?

| roseadria_9091 a răspuns:

Foloseste samponul Nizoral. Este foarte bun. Pt inceput in prima saptamana spala-te pe cap in fiecare zi. Pe urma te poti spala cit de des obisnuiesti. Si chiar poti sa-l alternezi cu un sampon obisnuit. Poate fi chiar head&shoulders.