| DddddDannn a întrebat:

Stiu ca o sa vi se para amuzat dar pe mine ma excita cand fumez, din ce cauza? Am 17 ani si am fumat acum 3 ani aproximativ un an jumate cate 1 pachet la 3 zile. M-am lasat si m-am apucat de 2 saptamâni si acuma pățesc cand fumez sa ma excit. Dau funda pentru un raspuns clar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Macar pentru tine, interzicerea fumatului in locurile publice aduce ceva bun: te indeparteaza de riscul de a te face de ras happy

| OnuOnulică a răspuns:

Limba română nu prea îți dă dependență, corect? Amice, las-o așa...o poți considera un fetis această pasiunea a ta.

| DeathOfDreams a răspuns:

Ce indignată o să fie viitoarea ta prietenă.

| MistretulPufos a răspuns:

Fetish, unul ciudat