| costin46 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar as vrea sa stiu si eu daca exista niste pastile sau ceva natural pentru nervi si cand spun asta spun ca vreau sa devin nervos, furios pentru ca in toata viata mea nu am fost furios si chiar am nevoie de asta va rog, daca stiti ceva nu ezitati sa scrieti big grin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Nu ai nevoie de pastile, dacă ai un ciocan în preajmă fă-l să-ţi pice din întâmplare peste degete. Să vezi furie, dacă vrei o furie şi mai mare lasă-l să pice în zona aia de mai jos de mijloc, dacă înţelegi ce vreau să spun.
Dar să las gluma de o parte, furia o ai în tine sau nu, nu există tratament pentru inducerea furiei.

1 răspuns:
| UNomBATRAN a răspuns:

Ai prietena?/ adu-o la mine, si priveste-ma 2 ore (daca rezisti) la ce pot sa ii fack eu iei.si sa vezi ce nervos devyrolling on the floor