| minix20 a întrebat:

Strongbow sau pepsi max zero zahar, care e mai daunator?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dăunător cui?

| ReddY25 a răspuns:

Ambele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citește ambalajul și îți dai seama.

| aimullah123 a răspuns:

Pepsi max zero zahar este mult mai daunator, fara indoiala!
Dar nici strongbow nu ar trebui consumat in mod regulat.
Poti gasi informatii despre anumite produse pe alegesanatos.ro

| 120bulevard a răspuns:

Nici unul nici altul, berea e cea mai sanatoasa dintre astea doua.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru 120bulevard):

Apa e ce-a mai sănătoasă.

| Hkhtfcvhu a răspuns:

De la zahar faci diabet/iti creste tensiunea iar indulcitorii artificiali contin substante cancerigene