| imc1995 a întrebat:

Sucul unei lamai ne ajuta sa scapam de cosuri? :* fuNda**!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Http://anka-flame.iblogger.org/? p=218
Sper sa te ajute articolul. Daca vrei poti citi mai multe despre acnee aici: http://anka-flame.iblogger.org/? tag=acnee

| Denisa a răspuns:

La mine functioneaza:*

| mystik a răspuns:

Buna, am citit undeva ca sukul de lamie usuca koshurile insa usuka si pielea, de aceea ar fi mai bine daca ai amesteka 2 linguritze de suc de lamie si 1 de apa kaldutza, solutzia o aplici pe fata ca ajutorul unui disk, stai vreo 8 min, apoi te speli ca apa caldutza, dupa asta aplici o crema calmanta., succes

| denisa20 a răspuns:

Eu asa fac. Cand vad ca vrea ceva sa "rasara" pe fata iau o felie de lamaie si o tin acolo ceva timp.Mergebig grin