| Deanme a întrebat:

Sunt baiat. E normal ca atunci ca la un momendat cand fac sex cu o fata sa mi se rupa ata, sa ma usture si sa imi curga sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da fiindca nu mai rezista si cedeaza.

| PredatoR a răspuns:

Nu intotdeauna... in majoritatea cazurile atat aia doar se intinde dar nu se rupe, sunt oameni ajunsi la 40 de ani cu ata intacta. E probabilitate foarte mica sa se rupa...

| DarkBlood32 a răspuns:

Da este normal. Nu la oricine ii se rupe ata si curge sange. Dar daca ti s-a rupt inseamna ca te-ai dezvirginat. Nu mai esti virgin, asta inseamna.

| DLeonard a răspuns:

Ruperea atei nu are absolut nicio legatura cu virginitatea. Nu este nimic grav. Ti s-a intamplat acest incident pentru ca "ai bagat-o" prea tare.

| Makaveli87 a răspuns:

Nu neaparat!