| Apocaliptic a întrebat:

Sunt constipat!
Ma supara rau de tot constipatia,ca am mancat, cred, 3 kg de mere azi si nu "a iesit"! angry
Stiti vreo combinatie de alimente care "m-ar usura"?
Sau,macat o pastila de ceva acum repede.
La cat de "disperat" sunt, iau pana si un laxativ, nu conteaza. sad
DAU VOT + FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Dulcolax

| LanaDelRayFan a răspuns:

Fructe,ciorbe si lactatele sunt foarte bune.Succes! Sper ca te-am ajutat!

| 1Mihai1 a răspuns:

Bea un ceai cât poţi tu de fierbinte.

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Supozitor de glicerina si suc de pere, sau prune.Asta m-a ajutat si pe mine.E foarte la indemana ca sa zic asa.Si nu iti afecteaza nimic. Sper sa iti treaca.Toate cele bune

| kscorpio a răspuns:

Ia o pastila de dulcolax si baga un supozitor cu glicerina ca ajuta.

| Deliric95115 a răspuns:

Bea ceai, apa, suc orice, si in vreo 5 minute... "iese" laughing

| Haha_Danyela_1998 a răspuns:

Bea moare de varză si o sa vezi cât de repede o sa mergi la baie! FUNCTIONEAZA SIGUR!