| almaz a întrebat:

De ce toata viata n-am atrat atentia la folul in care ma alimentez, adica mancam ca toti tinerii, dezordonat, daca era de mancat pizza, atuci asta era, daca era de macat ciorba, asta era si nu mai duceam nici un cont si nici o evidente...bine, in momentul in care m-am apucat de dieta si de slabire, si parca au inceut sa apara rezultatele a aparut constipatia, de care nu ma pot trata deja 2 saptamanim...dar pana acum, adica pana la dieta, de ce nu era constipatie? (ca atunci mancam ft dezordonat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Probabil ai o dieta proasta, ce mananci?

| almaz explică (pentru AlexCristi97):

Cat mai multe proteine ca sa pastrez tesutu muscular evident

| AlexCristi97 a răspuns (pentru almaz):

Cel mai probabil nu mananci suficiente fibre...