| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Sunt cu moralul la pamant. n-am chef de nimic, ce sa fac sa-mi revin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Mda...nasol,destul de nasol,dar se rezolva treaba asta,numai ca starea asta a ta,e in urma unui lucru,o problema ceva!
Ideea e,ca toate lucrurile astea care mai mult sau mai putin au legatura cu creierul nostru,se pot rezolva prin gandirea noastra pozitiva,e normal ca un om e intr o stare din asta daca el tot timpul se framanta la problemele lui,adica eu stiu ca sunt unele pe care chiar nu ai cum sa leignori,dar cred ca putina detasare n ar strica!
Incearca stai mai mult timp in aer liber,seara,de ce nu o iesire cu prietenii, sa te gandesti cat de frumoasa si de trecatoare e viata, incat nu merita sa stai suparat...nu trebuie sa te interiorizezi,pentru ca poti da foarte usor in depresie si nici nu iti vei da seama!
Deci,gandeste pozitiv, gandeste te la lucruri frumoase si la oameni dragi de langa tine!
Bafta, sanatete!

4 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Stiu senzatia. Dormi sau ia o gura de aer. Dar de obicei mie imi trece cu dormitul! laughing happy

| BlueDog a răspuns:

Mai bine ai vorbi cu cineva pe care il/o consideri agreabil/agreabila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti cauza si inlaturi efectul, altfel nu se poate.Mult noroc.

| ILike a răspuns:

Ia si bea ca sa uiti