| Alinaalian1234 a întrebat:

Sunt cu moralul la pamant ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi pare rău dacă ești în așa situație dar ține minte că după furtună vine și soare!
Ascultă o muzică care să te relaxeze, aromoterapie, vizionează o comedie, aleargă prin parc, etc.
Fruntea sus! POȚI.
Pa, pa.

| AdelinaC a răspuns:

Te inteleg ca si eu am avut stari din astea.Incearca sa vezi pentru o clipa totul din exterior si sa te autosfatuiesti.Priveste totul obiectiv si gandeste-te ca lumea merge inainte,iar tu daca stai suparata vei pierde frumusetile ei.O plimbare in parc te va ajuta cu siguranta, nu esti nici prima si nici ultima persoana care sufera de asa ceva, totul tine de autocontrol.Ai rabdare cu tine ca timpul vindeca oricehappy
Daca vrei sa discutam, imi poti da un mesaj si te ajut cu placere.

| a1doru a răspuns:

Ridica-l! rolling on the floor. viata e prea frumoasa ca sa ne-o stricam cu tot felul de prostii si sentimente, subiective, care nu fac altceva decat sa ne strice placerea de a traii.

| Bijou a răspuns:

Stai in compania unor persoane vesele, optimiste, incearca sa vorbesti cu cineva despre ce ti se intampla

| chelie91ptm a răspuns:

Sexu te ridica la picioare

| chelie91ptm a răspuns:

Baga id meu cosmin_b26

| FunDa a răspuns:

Iesii cu prietenii, ei te vor ajuta foarte mult, glumele lor si micile nazbatii te va face cu siguranta sa zambesti si asta iti va face bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mediteaza o zi intreaga in camera ta, ascultand muzica! big grin Multa bafta si sus cu optimismu`!

| Gabriella_8999 a răspuns:

In nici un caz NU STA SINGUR.Intalneste-te cu persoane cu care i-ti face placere sa discuti, asculta melodia preferata si oricat de greu ar fi gandeste-te ca si maine e o zi...o zi in care se mai rezolva din problemele care te deprima.Incearca sa vezi doar partea plina a paharului ca altfel...o iei razna

| mia94 a răspuns:

Iesi undeva si relaxeazate