| razvann a întrebat:

Nu stiu cum sa incep, toata viata mea, am avut numai prietene mai golanci, eu sunt cam timid de fel, nu am gasit nici-o fata mai cuminte, acum sunt cu moralul la pamant. Dati-mi niste sfaturi, orice doar sa imi mai revinwinking

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Fete cuminti?! Nu gasesti? Dar unde le cauti?>In cluburi? Daca te uiti dupa fete semi-dezbracate cred si eu ca nu gasesti! Exista si ele, te asigur!

| Bacemi a răspuns:

@Raszvann, te inteleg foarte bine. Sunt multe de spus aici. Daca vrei vorbim pe privat mai multe. Am fost si eu in situatia ta si oarecum si acum sunt. Sunt un pic indraznet si din aceasta cauza intru in vorba cu fete dezghetate si ajung sa am o relatie cu ele dar eu fiind de fapt mai romantic, mai timid relatiile nu merg si nu ma potrivesc niciodata cu aceste fete. Astept un raspuns pe privat, poate un id sa vorbim mai multe.

| Razvan a răspuns:

Fetele cuminti sunt o raritate in ziua de azi. S-ar putea sa nu gasesti toata viata ta o fata cuminte asa ca prelucreaza ce aiwinking
Adica nu se poate ca din fetele pe care le cunosti sa nu fie una mai...normala ca sa ii zic asa, care sa te cunoasca cu adevarat si sa fie capabila sa vada dincolo de aparente.Si nu mai fi cu moralul la pamant. O sa vezi ca o sa gasesti fata potrivitabig grin
Baftahee hee

| catthshshshs a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te descurajezi! Vei gasi in mod sigur intr-o zi si persoana aia care o sa ti se potriveascawinking

April
| April a răspuns:

Sa-ti spun un secret:fata care-ti este destinata, exact asa cum ti-o doresti tu, te asteapta undeva pe drumul vietii tale, care este inca la inceput.Nu te grabi, nu fi descurajat, cele pe care le-ai intalnit pana acum au fost doar niste simple trecatoare. Si poate vor mai trece cateva, dar cand destinul va lucra, iti vei intalni perechea.Numai bine.

| georgiana a răspuns:

Ai rabdare, ai si tu pe cineva acolo care sa te iubeasca.

| anna01 a răspuns:

Bun-simtul si sensibilitatea nu mai caracterizeza fetele din ziua de azi, fa si tu o selectia a fetelor, cauti un gen, nu mai alega dupa opusul lui.Adica, nu te mai multumi cu ce pica, doar ca pica, ridica un pic standardul. Poate nici nu ai varsta necesara intalnirii unei fete pe masura ta pentru ca nu exista in anturaj, colectiv. E un mediu inchistat. Poate unele fete mai pe placul tau nu se apropie de tine pentru ca tu iesi cu golanase si nu faci o eticheta buna.Nici eu nu m-as apropia de un baiat care iese cu...pentru ca sunt de parere ca partenerul il cauti, il alegi, TE REPREZINTA. Sper ca ai prins aluzia.

| tim a răspuns:

Deci cam asa e si situatia mea. Ei bine eu nu-s chiar cu moralul la pamant, ce rost are?! De cand esti asa,, dependent"de prietena? Ai rabdare, ca este timp destul. Sfatul meu e sa ai rabdare, chiar si timid, si cum ai mai fi, step up! Capu sus, e plina lumea de fete mai devreme sau mai tarziu tot dai tu de una mai cuminte.Eu am cam lasat balta fetele, poate mai incolo, ca-s vorba ta,, golanci".

| tim a răspuns:

Si-n plus, mereu se gaseste cineva sa-ti faca,, lipeala", pe ascuns, cu o persoana de sex opus asemanatoare cu tine. Iar uneori, chiar fetele cuminti agata baieti timizi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culmea, la mine e invers. Sunt fata si numai "golani" am cunoscut. Baieti cu bun simt si timizi se gasesc mai greu in ziua de azi. Si eu ma intreb daca oare voi cunoaste vreunul...