| anedreaeaaa a întrebat:

(sunt fata)

La pulpa pe picioare am niste vergituri si am foarte multe pete sau alunite rosii.Sunt puncte foarte, foarte mici si rosu aprins nu roze.Si am si...in zina sanilor ca sa zic asa, dar acolo sunt 2, 3

Ce sunt aceste PETE SAU ALUNITE? mentionez ca am aproape 13 ani, ar putea fi o boala?
ADICA NU IMI SPUNETI DE VERGITURI CA STIU CE SUNT MA INTERESEAZA PUNCTELE ROSII

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MDenisee a răspuns:

Probabil te-ai iritat, de ce nu incerci o crema pentru hidratare?

| anedreaeaaa explică (pentru MDenisee):

Pentru ca nu e iritare...am vazut si la bunica-mea astfel de aluniterolling on the floor)))))))))

| MDenisee a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Atunci asa e pielea ta straight face

| anedreaeaaa explică (pentru MDenisee):

ADICA...AM PIELE DE BABA?rolling on the floor)))))))))))))