Întrebare recomandată | xxxSecretDiscretxxx a întrebat:

Sunt programata pentru operatie de cancer uterin la profesor-doctor Dragomir Dragos, Iasi.A mai fost operat cineva de acest doctor, ce parere aveti despre el? Funda+vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți doresc din tot sufletul să fie o operație ușoară, să te refaci repede și să te bucuri de viață.
Sănătate maximă!
Pa, pa.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

E bun. Ai incredere si. SANATATE, SUCCES!

| lăngătinemereu a răspuns:

Nu dar il cunosc stau si eu in Iasi este un doctor excelent. Sanatate multa si succes la operatie

| Mihaitzz a răspuns:

Nu il cunosc, nu stiu nimic despre el.
Tot ce pot sa iti zic este sa treci cu bine peste si multa sanatate!

| Lapusneanu a răspuns:

L-am cunoscut. Profesorul este foarte bun profesionist.

| DinamoPCH a răspuns:

Sper din tot sufletul sa fii bine..mult succes!

| DorinM a răspuns:

Buna seara, este ultima varianta operația? Ati încercat tot ce se putea și nu ați avut rezultate? Știu ca sunt și tratamente naturiste care se pare ca au rezultate. Am vizionat niște emisiuni ale unui medic care abordează într-un anumit fel unic cancerul: Dr. Crina Vereș http://www.youtube.com/playlist?list=PLm7uyPwcHexJhvVqIdCWwGnNp-CB3Aj49 și am mai citit în Formula As: http://www.formula-as.ro/......tem-15996. Saitul lui Dr. Cătălin Luca este aici: http://lucacatalin.ro/site/, iar pe blog vad ca sunt multi care primesc consultații online.
Poate va este de folos.
Sănătate.