| onlyforme a întrebat:

Sunt pur si simplu disperat nu stiu ce sa mai fac de ceva timp pe spate/umperi/coapse imi apar puncte negre, cosuri mai mari si dureroase.pe maini si picioare nu am chiar deloc dar pe spate/coapse/umeri e jale si pe gat au inceput sa-mi apara am cateva cosuri si pe fata dar alea nu ma prea intereseaza.M-am saturat pur si simplu sa nu ma pot duce la o piscina cu baieti sau undeva fara sa trebuiasca sa imi dau tricou jos...Cand fac baie dupa cateva minute mai imi apar altele spune-ti si voi ce sa mai fac ca pur si simplu sunt disperat, la doctor mie cam frica sa mergcrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DDoctorita a răspuns:

Mergi la un dermatolog!

Doctorul de familie o sa-ti dea o crema care nu merita sa dai banii pe ea!

Un dermatolog e cel mai bun, din cate am invatat eu pana acum, cel mai sigur e ca ai probleme cu glandulele secretoare, de aceea iti iese atatea cosuri. Oricum nu e nimic grav. happy

1 răspuns:
| Against a răspuns:

De ce sa iti fie frica? Mergi la doctor, daca vrei sa mergi la piscina vara asta