| aVicii a întrebat:

Sunt putin cocosat, putin laughing ce ex sa fac sa numai stau asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ione99Yone a răspuns:

Http://www.ziare.com/......to-1126454
Aici vei vedea toate exercitiile redate si prin imagini si prin cuvinte!
Nu cred ca altceva te poate ajuta mai mult!
Funda? :o3 :* :D

4 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Intinde-te cel putin 15 min pe zi, pe jos pe spate. si dormi doar cu o perna mai subtire. Sau fa innot.

| Matt24 a răspuns:

Kinetoterapie.Du-te la medicul de familie, spune-i ca vrei sa mergi la un kinetoterapeut si acolo te va invata ce exercitii sa faci si cum, ca sa iti revii.Si e gratis, eu am fost o perioada dar m-am lasat.

| xPoc a răspuns:

Te pui intins pe burta cu mainile la ceafa si te ridici"cu capu in sus" ca si cum ai face abdomene doar ca le faci invers si cand mergi pe strada sau stai pe scaun stai cu spatele drept