| SaveTheNature a întrebat:

Sunt slab? daca am 1.74 inaltime, 63 kg. Am 27 de ani. Deci sunt slab?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

He he...eu nu sunt experta, iti spun doar o parere... poti sa fii un pachetel de muschi si sa cantaresti putin pentru ca ai oasele mai usoare. ar trebui sa te vad ca sa iti spun daca imi pari slab sau nu, insa din ce am vazut eu pe net, greutatea ideala a unui barbat de 27 de ani cu constitutie normala(am avut de ales dintre normala, zvelta si robusta) si inaltimea ta, este de 69 kg. Deci, pune-te pe ingrasat putin! tongue

7 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Da cam slabut.
Mai pune pe tine macar 10 kilograme

Răspuns utilizator avertizat
| anonima20 a răspuns:

Sincer pentru un baiat esti slab. daca erai fata mai mergea...:p

| dymon a răspuns:

Esti slab eu am 17 ani si cam aceiasi inaltime si kg

| mbzba a răspuns:

Eu am 15 ani si am 58 kg inaltimea de 1.73 happy esti slab.iti mai trebuie vreo 10-15 kg

| Ejay a răspuns:

Da esti.

| Mihai98florian a răspuns:

Iti mai trebuie vreo 12-13 kg si esti bine pentru ca nici inaltimea nu este foarte mare sa te rotesti intre 80 kg