| Madayna a întrebat:

Sunt unele episoade in care imi simt partea dreapta a fetei amortita, cateodata degetele de la mana dreapta usor amortite si picioarele. Dintotdeauna n-am avut o buna circulatie periferica si poate si din cauza asta imi mai simt cateodata picioarele amortite. Recunosc ca sufar de ipohondrie si ma gandesc ca nu cumva toate lucrurile astea sa se intample din cauza gandurilor mele.
Este posibil ca eu sa-mi provoc episoadele astea? Am mai avut niste dureri de cap si de frica imediat m-am dus la doctor dar de fapt nu aveam nimic, au fost doar simple migrene.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Sunt crampe dar ar fi bine sa consulti un medic

| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Sunt doar crampe