| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Sunteti de acord cu inchiderea serviciului 112 de catre Traian Basescu?
http://www.antena3.ro/......51092.html

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu tin cu Basescu ca-i dobi' dar nu exagera. Serviciul 112 nu poate fi inchis de Basescu pentru ca este servicu unic pe Europa. Ideea este ca vrea sa privatizeze urgenta medicala si vor fi doua servicii pe banii statului "baietii destepti" urmand sa fure cat pot. Particularii daca vor sa faca urgenta ar trebui s-o faca pe banii lor si nu pe banii statului.

1 răspuns:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Nu.