| anonim_4396 a întrebat:

Supele te ajuta sa slabesti? Ati incercat? A dat rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da ajuta la slabit... a incercat o prietena si a dat rezultate, dar depinde de organism, si daca faci sport des...

| unicka a răspuns:

Nu ajuta deloc am incercat si cea de varza si nu a dat rezultat vegetarianismul ajuta enorm de mult

| Ingerasull99 a răspuns:

In mare ajuta mult la slabit dar ai sa mananci la greu supe, deoarece e apa cu condimente, poate si paste sau ce se mai pune!

| lily09 a răspuns:

Depinde ce supa...nu supe cu delikat si paste...ca nu faci nimic...pentru cura de slabire se foloseste supa de varza...sunt persoane care au obtinut rezultate... pui varza, ceapa.ardei gras, ardei iute.frunze de patrunjel, frunze de telina, piper, putina sare... fara legume rosii...si poti sa o mananci de cate ori tie foame si in orice cantitate...bafta