| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Este posibil sa slabesti(mai ales la picioare si fund)cu alergare si mers pe bicicleta seara si cu dieta fara alte exercitii? voi ati incercat asa? in cat timp credeti ca o sa se vada ceva rezultate?

Răspuns Câştigător
| dya10 a răspuns:

Da și eu încerc sa slăbesc dar nici nu sunt grasa! Desigur ca poți slabi dar trebuie sa faci sport în fiecare zi și sa nu mănânci CIOCOLATA și GHIPSURI doar legume! Si iți zic ca dacă vrei sa slăbești mai ales la fund și la picioare sa alergi mut și dacă vrei sa slăbești cât mai repede fa exerciții în fiecare zi și sa mănânci legume și fructe! Bafta!big grin

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

happy Depinde cat de mult mergi. La picioare slabesti, adica te tonifiezi daca faci alergare. Poti sa slabesti si la fund in acelasi mod. Bicicleta te ajuta sa dai jos alte calorii dar nu slabesti neaparat la picioare. Daca mergi o data la doua zile, probabil ca in 3, 4 luni incep sa se vada rezultatele.

Răspuns utilizator avertizat