| Hasna_Alexandru_1993 a întrebat:

Suplimentele pentru sală (whey gold standard) au vreo legătură cu stomacul, gastrita, ulcerul, helicobacterul? Le agravează? Îmbolnăvește stomacul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Daca esti sanatos, nu imbolnaveste. In schimb daca tu ai probleme de sanatate, administreaza-le doar cu acordul medicului tau curant, si doar atunci cand stii ca te-ai tratat si nu mai esti sub tratament medicamentos.

| MgdDroopy a răspuns:

Nu iti recomand sa iei, mai ales daca ai probleme cu stomacul. Nu te juca!
Intreaba medicul de familie mai bine.