| Celestyan a întrebat:

Mi-am curățat țigarea electronică și acum țâșnește lichidul din ea și nu mai pot trage
Ajutor!

3 răspunsuri:
| pisciutza19 a răspuns:

Ai pus toate piesele? Dacă sunt toate piesele înseamnă că ai pus prea mult lichid și trebuie sã mai scoți din el.

| Lazar_Jeni_Irina_1979 a răspuns:

Încerca sa te duci la magazinul la care ai luat țigareta si întreba ce s-a intrebat

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lazar_Jeni_Irina_1979):

Intreabă ce sa intrebat? Sau ce s-a intamplat? Sau ce e de intrebatlaughing