| anonim_4396 a întrebat:

Intreb si eu despre tigarea electronica. Deci cand trag din tigare are un gust aiurea si ma ustura gatul, stiu ca cv nu e normal cu ea dar rezistenta tomai ce am schimbat-o acum 10 minute la fel si lichidul. E a 3-a rezistenta pe saptamana asta. E normal ca aiba un gust nasol de carton si sa ma usture gatu?

3 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Trage din alta, daca te ustura gatul in continuare e posibil sa ai tu probleme cu "rezistenta"

| ZofilConstantin a răspuns (pentru iDarkness):

Am tras din alta si e totul ok

| iDarkness a răspuns (pentru ZofilConstantin):

Uhm, atunci cumpara alta pana nu risti sa te imbolnavesti din pricina ei.