| Laurentziu1234 a întrebat:

Tocmai mi-am cumpărat de la un supermakert un expresso cu lapte din frigider si l-am dat pe gat in 10 secunde pentru ca imi era sete si pofta de o cafea rece. Acum parca imi tremura mainile. Oare nu era bine sa il beau asa de repede? laughing)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu se bea de sete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum nici guma nu se mesteca de foame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai intins in pat si invelit cateva minute, o sa iti treaca.

Expresso-ul era de la Penny?

Răspuns utilizator avertizat
| StefanChriss a răspuns:

Trebuie sa te uiti pe ambalaj ce cantitate de cofeina contine. Este posibil sa fie din cauza cofeinei, care este excitant al sistemului nervos, daca ai consumat o cantitate mare in timp scurt sau esti mai sensibil de fel. In orice caz, nu e panica, probabil trece in scurt timp.