| BursucDaniel a întrebat:

Tot aud chestii noaptea, si dimineata simt ca mi se face pielea de gaina ca si cand mi s-ar face frig.Aud zgomote chiar si cand este inchis geamul. EXsadinterfon)! Eu stau la bloc turn, da pe langa mine nu este nici-un interfon functionabil!
Si cel mai naspa simt este ca am simtit ca mi s-a miscat cand dormeam piciorul fara sa fi vrut! Cine m-a poate ajuta pls sad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mdaria a răspuns:

Cred ca din cauza ca iti este frica se intampla asfel de lucruri. Mintea ta genereaza anumite chestii. Chiar daca auzi lucruri, nu ar trebui sa-ti fie frica pentru ca oricum nimic nu te poate atinge decat cu permisiunea ta. Daca iti este frica, esti destul de vulnerabila, ceea ce nu e prea ok.

5 răspunsuri:
| Dope a răspuns:

Fantome, poate... thinking
Vorbesc cât se poate de serios!
Cam de cât timp se întâmplă asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E din cauza ca ai tulburari de somn.
Incearca sa nu te gandesti la nimic sa adormi.
Si spune o rugaciune inainte de culcare.
Te pup!

| Seby1994 a răspuns:

Posibil sa fie ceva supranatural, desi nu cred. cel mai bine ar fi sa te linistesti, sa incerci sa uiti de intamplari si sa nu te mai uiti la filme horror ca asa am patit si eu cand m-am uitat la filme din astea.

| Braunion a răspuns (pentru Seby1994):

Posibil sa aiba tulburari de somn cauzate de stres, care se manifesta exact asa cum descrie el...
Supranatural? Cati ani aveti?

| Seby1994 a răspuns (pentru Braunion):

Nu inseamna ca daca eu sau tu sau altcineva nu crede in supranatural, acesta nu poate exista, indiferent de varsta fiecaruia din noi. app daca vrei sa stii am 19 ani si red in asa ceva. cat despre tulburari de somn poate fii si asta dar totusi cred ca tot filmele horror sunt e vina. i-ti zic din proprie experienta.