| KaanNoah a întrebat:

Tot transpir in palme la scoala in timpul orelor. Imi place la scoala, mai ales ca e liceul si e super tare, serios (mai putin lucrarile si ascultarilelaughing ) ce sa fac sa nu mai transpir in palme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al medic! Poate fii o problema hormonala!

| Donsavas a răspuns:

Este de la emotii. Nu prea ai ce sa faci.

| Space1 a răspuns:

E cv genetic asa reacționează organismul tau la stress nu prea ai ce sa faci! Doar sa iti controlezi emoțiile...

| Sergiuu99 a răspuns:

Te stergi de pantaloni