| KaanNoah a întrebat:

Am 16 ani si am o problema. Transpir in anumite situatii, câteodată random. La scoala, în timpul orelor transpir constant (palme si axila), iar în pauze e mai lejer. In afara școlii transpir in momente random. Nici nu stiu ce sa mai fac. Imi e rusine sa mai dau mâna cu oamenii...asta o mai rezolv.Dar problema mea cea mai mare e că nu stiu cum să fac in momentul in care ma voi tine de mana cu o fata..va rog. Poate ati avut si voi aceeași problemă și ati rezolvat o sau ceva.

Răspuns Câştigător
sadrian46
1 răspuns:
| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Probleme cu alimentatia? Sau cu starile emotionale?
Transpiratia e efectul. Identifica cauza si apoi se va rezolva si efectul.