| Silvia93 a întrebat:

Tot vin cu 2-3 intrebari pe zi sau mai multe dar sunt genul foarte panicoasa / speriata.
Cum am mai spus,am avut amigdalita - am luat antibiotice si a trecut.
Problema acum este ca ma simt ametita,vad pete albe cand ma uit oriunde,simt o senzatie de caldura, transpir dar sunt rece si tremur.
Am avut scaun normal dar apoi se schimba in diaree apoasa.
Mananc foarte putin ca nu am pofta de mancare iar daca nu mananc imi este rau.
Beau ceai de menta fara zahar.
In mare parte a zilei dimineata imi este cel mai rau.
Nu stiu ce sa mai fac..plang in continuu iar la spital nu pot merge pentru ca sufar de anxietate ma simt foarte rau cand este aglomerat..in plus ma vor trimite de colo colo si nu imi permit.
Ajutor va rog sad
(nu am parinti cu care sa vorbesc, locuiesc doar cu o colega de facultate).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Cred ca ai anemie. Te sfatuiesc sa te odihnesti mai mult, consuma lactate, legume si fructe. Si vei vedea ca totu v'a fii bine. Multa bafta!

| Silvia93 explică (pentru MotanAndrei):

Nu pot sa beau nici apa ca ma doare stomacul..transpir,tremur,vomit.sad

Răspuns utilizator avertizat