| Andy_Andrei_1996 a întrebat:

TPU,am o mare problemă,de doua zile atunci cand îmi întorc capul spre stânga,brusc,am o durere de cap în partea dreaptă a capului. Durerea dureză câteva o secundă,dar tot e supărătoare.Ce ar putea fi,îmi e teamă să nu fie ceva grav, o afecțiune a creierului sau o tumoare pe creier? Help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Poți consulta un medic. Acesta în urma consultației îți va spune ce problemă ai. O seară bună!