| Yagami a întrebat:

TPU am o problema : am dat cu picorul intr-un perete si acum ma doare cand merg si s-a umflat intr-o parte si as vrea niste tratamente "babesti" dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| XeLeRoN a răspuns:

Da ai crezut că eşti mai tare ca şi peretele thinking

| CagulLa a răspuns:

Compresa cu gheata, imediat ti-l dezumfla, dupa aia fa miscare cu el, calca normal chiar daca te doare putin, daca vrei sa iti treaca mai repede

| Lora_8924 a răspuns:

Pui un lighian cu apa fierbinte cu sare si stai o ora sa se desumfle si apoi dai cu o crema sa nu se mai inflamezewinking!