| anonim_4396 a întrebat:

TPU daca nu mai aud vajaieturi si nu mai mi se infunda urechea dreapta ca inainte aveam otita medie externa da mi s-a vindecat ca am avut Amoxicilina 500 mg si mi s-a vindecat otita medie externa si dupa otita medie externa mi-a aparut Un Dop De Ceara dupa aia si cand ma puneam culcat cu urechea dreapta si cand ma Sculam Dimineata o gaseam Infundata Urechea Aia Da acum pot sa dorm si linistit nu mai aud vajaieturi sau ma inteapa Urechea sau cand ma scol dimineata si o gasesc infundata nu mai o gasesc infundata urechea cand ma scol inseamna ca a trecut daca nu o mai gasesc mereu infundata urechea ca cand ma sculam inainte dimineata o gaseam mereu infundata da acum nu mai o gasesc de loc pot sa si dorm pe partea dreapta linistit care ma doare inseamna ca mi-a trecut daca pot sa dorm pe partea aia care am avut probleme la Urechea aia dreapta dau Funda Cel care Spune daca mi-a trecut Funda Urgentt? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| francesca89 a răspuns:

Mi'e foarte greu sa inteleg ce ai scris acolo.

1 răspuns:
| doctoressa a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa mergi la medicul ORL pentru o reexaminare. http://www.i-medic.ro/boli/otita-medie