| alexfotbalpoli a întrebat:

TPU de cateva zile am ceva la ochi. Deci haideti sa va zic de la ce a inceput
Acum 3 zile m-am uitat la un film ( era foarte tarziu ) si cand sa ma pun in pat cu coada ochiului vad o lumina rosie, cand intorc capu dispare. Si de atunci, cateodata cu coada ochiului ( stang ) vad o culoare alba... nu stiu ce este, eu vad foarte bine, nu am nici o problema
Am 14 ani deci nu cred ca e problema varstei.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, oftalmologul este gratuit si este si singurul care iti poate spune ce si cum. Sa cauti doctori pe TPU este ca si cum ai cauta femei intr-un bar de homosexuali.

| robert3131313131 a răspuns:

Du-te si tu la medic si ii explici ce se intampla si el iti va spune. Poate unii iti spun numai prostii pe TPU.