| BosonHiggs a întrebat:

TPU,din comă vasculară poţi să faci stop cardiorespirator și să mori sau poţi să faci avc.hemoragic și să mori din asta.Care e mai probabil 1 sau 2?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ambele cuplate sunt prima cauză de deces în România în 2015 - 2016.