| pichio a întrebat:

Tratamentul cu lipitori da rezultate in tratarea varicelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Cel mai bun rezultat este operația, altceva nu cred că ar da roade!

| facepalmlol a răspuns:

Da,acest tratament am auzit ca da rezultate.

| puiu99 a răspuns:

Intra pe http://lipitorimedicinale.blospot.com si vei gasi totul despre lipitori medicinale, pastrare, mod de folosire, tratament varice.Eu urmez acest tratament si rezultatele sunt foarte bune.