| violette a întrebat:

Trebuie sa platesc asigurare medicala sau sa iau ceva de la casa de asigurari de sanatate daca am nevoie de o trimitere de la medicul de familie? am 24 de ani si nu am loc de munca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Daca ai medic de familie nu! El trebuie sa iti dea trimiterea de care ai nevoie fara nici un cost.

| violette explică:

Trebuie sa pletesc asigurare pe 6 luni din urmasad