| Dyingfetus a întrebat:

Trebuie sa slabesc 3 kg repede, pana la banchet.Cateva trucuri? Nu dieta, am deja dieta.Si fac sport cat pot si cat am timp.Dar nu stiu ce are organismul meu ca nu am slabit deloc. Raman la aceeasi greutate mereu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Nu ai sa rezolvi nimic pe ultima suta de metri, stiai de mult ca va veni vremea banchetului, dar comoditatea asta te omoara.

| basketball16 a răspuns:

Trebuie ca dieta ta sa fie cu fructe si legume, dar nu exagera nici cu astea. sport nu stiu cat faci dar trebuie 50-60 minute in fiecare zi sau daca faci un sport trebuie 1 ora si jum la vreo 2-3 zile.
daca vrei sa iei pastile de slabit ia dar cu prescriptia doctorului sau sfatul farmacistei. sper ca te-am ajutathappyhappybafta