| Gabriela2011 a întrebat:

Uleiul de ricin periculos pentru ochi? Adica daca te dai la gene si itit intra putin in ochi se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu e periculos, altfel n-ar fi fost recomandat pentru gene, dar totusi ar fi bine sa eviti ochii, iar in caz daca ti-a intrat ulei in ochi, ar fi bine sa le speli. Succes!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@eu_dulcik2010, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| demonangel37 a răspuns:

Din cate stiu eu nu o sa aiba efecte imediate probabil ca o sa te usture putin apoy mai tarziu o sa ai miki probleme cu vederea dar acum nu happy deci stay linistita ca nu ai nimic dupa cum am spsu o sa te usture putin doar sa nu ai tu alergie atat