| Kmkz77 a întrebat:

Unde pot gasi un cabinet sau medic veterinar la ora aceasta care sa fie non stop in Braila? URGENT VA ROG!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da cauta pe net cabinete veterinare Braila si vezi la care apare la program non stop, sau incearca sa suni la numerele puse acolo sa vezi daca-ti raspunde careva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Non stop nu găsești.
Dar de la 8 dimineața.