| Jano a întrebat:

Un remediu pentru chelie stie cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu exista in afara de transplant de par.

| Jano explică (pentru AnemonaP):

Multumesc frumos!

| doctorandus a răspuns (pentru AnemonaP):

Minoxidil pe cale orala. Partea proasta e ca trebuie sa astepti pana o companie il scoate pe piata.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O perucă

| johnnny123 a răspuns:

Dacă ar exista, crezi că ar mai avea cineva chelie?

| Lukasssz a răspuns:

Da, implant de par

| NoOne18 a răspuns:

Din moment" ce scrie pe adn ul tau ca trebuie sa fii chel ", pai o sa fii chel, indiferent cu ce te-ai da in cap, cum unij aomeni sunt predispusi sa se ingrase din nimic, asa si tu.

| Jano explică (pentru NoOne18):

O sa incerc sa modific ADN.