| costel1246 a întrebat:

Unde as putea gasi pastile cu ivermectina pentru scabie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

La veterinar, NUMAI pentru animale
te-am dezumflat?
de cand a aparut interviul ala, toti balalaii alearga cu limba scoasa dupa aia, iar autoritatile romane guita ca, cica, ca ar fi periculoasa pentru oameni si in orice caz "nu a fost testata indeajuns in rrrrrrominica", lucru de rahat, am gasit ivermectina pentru oameni in Germania, unde se cotoiesc si re-cotoiesc inainte de a face un medicament disponibil publicului larg (adica verifica si reverifica), insa asta e... c'est la vie

| gabicoo a răspuns (pentru Zuzu1991):

Și la unguri se găsește ivermectina pentru consum uman!