| Renea_Andreea_1998 a întrebat:

Unde pot gasi pastile cu capsaicina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca tu vrei sa slabesti luand astfel de pastile, te inseli. Alearga, incepe sa faci cat mai mult sport, mananca sanatos si nu toate prostiile de la fast-food.
Nu mai lua medicamente care iti pot afecata organisumul. Astfel de substante "miraculoase" sunt doar minciuni. A venit vara, mergi cu bicicleta prin parc in fiecare zi vreo doua trei ore, ai sa vezi ca in scurt timp se vor vedea rezultatele.

1 răspuns:
| RosuEleonor a răspuns:

Poti comanda online capsule cu capsaicina. Chiar sunt foarte eficiente si au un efect rapid si garantat. Or sa iti ofere si un boost de energie ca sa incepi sa practici un sport sau sa faci miscare. Incearca sa iei un supliment dietetic facut de o firma recunoscuta in lume, citeste mai multe aici https://pastilaslabit.ro/capsiplex-capsule-capsaicina-ardei-iute/